تفاوت وب سایت و اینترنت هاست از لحاظ دستگاه لیزر

از نظر الکسا دامین کلیدی وب سایت دستگاه لیزر است و تحت دامنه ها هم جزوی از اینترنت هاست می‌باشند , برای مثال www . Day . ir و Support . Day . ir و portal . day . ir هر ۳ اینترنت هاستهای تارنما day . ir می باشند
حتی وب سایتهایی که از دید اسم دامنه با نیز متعدد می‌باشند البته دستگاه لیزر محتوای یکسانی دارند از حیث الکسا یک وب هاست محسوب میگردند . این داستان یک استثنا هم دارد و آن وبلاگها و همینطور صفحه های شخصی است که در شکل تایید نام‌و‌نشان صفحه های آن برای الکسا هریک از تحت دامنه ها را یک تارنما در حیث میگیرد , همان طور دستگاه لیزر که می دانیم در اکثر وبلاگها نشانی دهی به صورت زیر دامنه ای از سرویس دهنده دستگاه لیزر وبلاگ است .

درجه روزانه ترافیک Daily Traffic Rank
نمایانگر اطلاعات بازدید صفحه ها وب سایت در یک روز است :

ترافیک روزانه الکسا
آیا می توان الکسا را فریب داد؟

بله , ولی با تولید ترافیک تصنعی یا این که فریب الکسا برای سناریو بازدید بیش تر , در واقع هیچ موفقیتی کسب نشده زیرا دستگاه لیزر الکسا صرفا آمار به شما ارائه میکند و ارائه آمار غلط و فریب الکسا در معنای رشد ترافیک تارنما نمی‌باشد و صرفا شاید بعضی اینترنت مسترها برای اکران توان خویش نزد صاحب کار یا ایجاد حالت شغلی خوب تر یا فریب مشتریان دستگاه لیزر جهت جذب تبلیغ از این مسئله غیر ماهر بهره برداری نمایند .
اسم روبات وب یا خزنده اینترنت الکسا چیست؟در صورتی که به هر دلیل قصد خودداری از دسترسی روبات الکسا به سایت دستگاه لیزر خویش را دارید کافیست نام آن را در پوشه روبوتهای خویش قرار دهید .

Bounce Rate بانس ریت در الکسا چیست؟

بانس ریت به صورت معمول درصد کاربرانی است که بعد از دیدن یک کاغذ از وب سایت خارج میگردند .
Bounce Rate نشاندهنده جذابیت وبسایت برای بازدیدکننده است و هر چه درصد آن کمتر باشد خوبتر است .
در حالتی که درصد پریدن کاربران یا این که بانش ریت بالا باشد به این معناست که بازدید کننده های بیشتری دستگاه لیزر بعداز آمدن به تارنما و محاسبه دستگاه لیزر یک ورقه به بازدید سایر صفحات تشویق نشده یا مسئله جذابی برای محافظت کاربر در تارنما وجود نداشته و کاربران بیشتری بلافاصله بعد از ورود سایت را شکاف کرده اند .

Alexa Bounce Rate

آیا نصب نوار ابزار الکسا واقعا در ارتقاء رتبه تاثیر دارد؟

بله چه بسا در‌حالتی که یک استفاده کننده بیشتر درطول روز حدود ۱۰ دقیقه چندین صفحه وب را مرور کند بدون شک درجه الکسای آن وبسایت فراتر خواهد رفت , از حیث کارشناسان دستگاه لیزر , اولین عمل برای ارتقاء مرتبه الکسا نصب تولبار الکسا برای خودتان است و آن‌گاه توصیه نصب به دیگرافراد .